Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 


FIXY

Kvůli neuvěřitelně vysoké poptávce a souvisejícímu technickému přizpůsobení výroby jsme snížili naše barevné sortimenty / sady. To se týká všech značek série: Neuland No.One®, Neuland BigOne®, Neuland FineOne®.
Žádáme Vás o pochopení při příležitostném zpoždění při dodání. Usilovně pracujeme na tom, abychom v průběhu roku 2019 opět zajistili plný barevný rozsah a překvapili vás novými produkty.

 

Kupte si chytré řešení pro Vaší práci. PLNÍCÍ SYSTÉMY - FIXY všech velikostí a možností využití. Využitím plnící funkce šetříte peníze za nové a nové fixy. Vždy máte jistotu, že je můžete používat. Nikdy Vás nepřekvapí vyschnutý fix.

Řadit podle 
Výrobce  

novinka


novinka


Moderace je založena na vizualizaci prohlášení. To musí být čitelné - při školení  i v protokolu. Moderátorský FIX Vám poskytuje ty nejlepší podmínky. Ergonomicky promyšlená forma tak způsobí, že klínový tvar psací hlavy zapadne tak přesně, že se s ní píše velmi lehce, správně a v dobře čitelném charakteru.